AÖF Çıkmış Sınav Soruları - Açık Öğretim Geçmiş Yıl Soruları

AÖF çıkmış ara sınav (vize), final (yıl sonu) ve bütünleme soruları

Açıköğretim AÖF çıkmış sınav soruları ve cevapları paylaşımını buradan indirebilirsiniz. Ara sınav, final ve bütünleme sınav sorularına buradan ulaşabilirsiniz. Yeni sistem ile birlikte AÖF soruları kredili dönemlik sisteme uygun olarak paylaşılacaktır.

aöf sınav merkezi
Aöf sınav soruları ve cevapları sayesinde iyi notlar alabilirsiniz. Soruların tekrar çıkma ihtimali vardır. Geçmiş yıllarda aöf benzer sorular sormuş ve sınavlarda iyi puanlar elde edilmiştir.

AÖF çıkmış sınav soruları 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 yılları arasındadır. Daha eski yılların sınav soruları ünitelerin birçoğu değiştiği için paylaşmıyoruz. Son 5 yılın sorularına çalışmanız yeterlidir çünkü her zaman güncel soru tipleri sorulmaktadır.


Geçmiş yıl soruları sınav öncesi hazırlık için çok gereklidir. Sınava girmeden önce mutlaka sorulara göz atın. Aynı soruların çıkma olasılığı vardır ve soru tipleri birbirine yakın olan soruları çok iyi kavrayın.

AÖF sınavları yılda 3 kez yapılmaktadır. Hangi sınava girecekseniz sadece o sınav türünün sorularını indirmeyin. Ara sınav hazırlığı yapıyorsanız final ve bütünleme sorularına da bakın çünkü o soru kitapçıklarında da vize konularına ait sorular vardır. Kısacası ne kadar çok soru çeşidi görürseniz sizin için o kadar fayda sağlayacaktır.


AÖF sorularını nasıl indireceğiniz hakkında videolu anlatım konuların anlatındaki bilgi ekranında bulunmaktadır. Dilerseniz video anlatımı inceleyebilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License