AÖF sınav da hangi ünitelerden sorumluyuz

aöf sınavında sorumlu olduğunuz üniteler

Açık öğretim vize yani ara sınav da kitabın yarısından sorumlu olursunuz. Final ve bütünleme sınavlarında ise kitabın tamamından sorumlu olursunuz. İlgili bir dersin ara sınavı için hangi üniteye kadar sorumlu olduğunuzu açık öğretimin web sitesinden "öğrenci kılavuzunu" inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Genellikle üniteler yarı yarıya bölünür. Örneğin bir dersin 14 ünitesi var ise bunun ilk 7 ünitesinden ara sınav da, final ya da bütünleme sınavında ise tüm ünitelerden sorumlu olursunuz.

Biz size yardımcı olabilmek için bazı bölümlerin sınavlarda sorumluğu olduğu üniteleri paylaştık. Sorumluğu olduğunuz üniteleri indireceğiniz sınav sorularının hemen altında bulabilirsiniz.

Ayrıca konulara göre soru dağılımını çıkmış sorulara bakara analiz edebilirsiniz. Çünkü her yıl ünite başına çıkan sorular da değişme olmaktadır.
Share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License