AÖF İşletme 3.Sınıf Çıkmış Final Soruları ve Cevap Anahtarı

AÖF İşletme 3.Sınıf Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açık Öğretim (AÖF) İşletme 3. sınıf çıkmış final soruları ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. AÖF Final soruları 2005 yılından başlayarak güncel bir şekilde sayfadaki yerini alacaktır.

Son yıllarda çıkan sorular sınava hazırlanırken faydalı olacaktır çünkü bu konuların üniteleri güncel olduğunu için sınavda bu yıllardan daha fazla soru çıkacaktır.

Açık Öğretim geçmiş yıl final soruları ve cevap anahtarı PDF formatındadır.

Açık Öğretim (AÖF) İşletme 3.Sınıf Çıkmış Sorular Hakkında Bilgiler

Çıkmış sınav soruları öneminden her zaman bahsediyoruz final sınavına AÖF sınavlarının en önemlisi diyebiliriz çünkü not hesaplanırken aldığınız notun %70'lik dilimi dikkate alınıyor. Kısacası ara sınavı kötü geçen biri için bu final son derece önem taşıyor.


3.sınıf işletme ara sınav ve final de sorumlu olduğunuz üniteler tabloda gösterilmiştir. Ayrıca derslerin hangi ders koduna ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Örneğin; Türk Vergi Sistemi dersi 15 üniteden oluşuyor. Ara sınavda ilk 8 üniteden sorumluyuz, final sınavında ise 15 ünitenden yani tamamından sorumluyuz.
Ders Kodu Ders Adı Ara Sınav ÜniteleriFinal Sınavı Üniteleri
3167Finansal Yönetim715
3168Pazarlama Yönetimi715
3169Maliyet Muhasebesi715
3029Türk Vergi Sistemi815
3172Yönetim Bilgi Sistemi813
3155İş ve Sos. Güv. Hukuku816
1216İngilizce1530
Share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License