AÖF İktisat 4.Sınıf Çıkmış Final Soruları ve Cevap Anahtarı

AÖF İktisat 4.Sınıf Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açık Öğretim (AÖF) İktisat 4. sınıf çıkmış final soruları ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. AÖF Final soruları 2005 yılından başlayarak güncel bir şekilde sayfadaki yerini alacaktır.

Son yıllarda çıkan sorular sınava hazırlanırken faydalı olacaktır çünkü bu konuların üniteleri güncel olduğunu için sınavda bu yıllardan daha fazla soru çıkacaktır.

Açık Öğretim geçmiş yıl final soruları ve cevap anahtarı PDF formatındadır.

Açık Öğretim (AÖF) İktisat 4.Sınıf Çıkmış Sorular Hakkında Bilgiler

Çıkmış sınav soruları öneminden her zaman bahsediyoruz final sınavına AÖF sınavlarının en önemlisi diyebiliriz çünkü not hesaplanırken aldığınız notun %70'lik dilimi dikkate alınıyor. Kısacası ara sınavı kötü geçen biri için bu final son derece önem taşıyor.


4.sınıf iktisat ara sınav ve final de sorumlu olduğunuz üniteler tabloda gösterilmiştir. Ayrıca derslerin hangi ders koduna ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Örneğin; Finansal Ekonomi dersi 11 üniteden oluşuyor. Ara sınavda ilk 5 üniteden sorumluyuz, final sınavında ise 11 ünitenden yani tamamından sorumluyuz.
Ders Kodu Ders Adı Ara Sınav ÜniteleriFinal Sınavı Üniteleri
4455İktisat Tarihi510
4456Finansal Ekonomi511
4180Türkiye Ekonomisi612
4177Maliye Politikası1020
4455İkt. Büyüme ve Kalkınma512
4186Vergi Hukuku613
4232Türk Dili816
Share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License