AÖF e-Öğrenme

AÖF e-Öğrenme Portalı ve Sunduğu Hizmetler

Açık Öğretim Fakültesi AÖF e-Öğrenme portalı ile öğrencilere ücretsiz bir hizmet sunmaktadır. E-Öğrenme sistemine giriş yapmak için T.C. kimlik numaranız ile oturum açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

e-Öğrenme sayfası ile aynı zamanda çıkmış AÖF sorularını indirebilirsiniz. Sitemizde sınav sorularını paylaşıyoruz fakat diğer AÖF bölümleri ile ilgili sorular olmadığı için bu sayfayı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Sayfaya giriş yapmak için önce oturum açma sonra fakülte seçimi, bölüm seçimi ve son olarak ders seçimini yaparak sayfaya ulaşabilirsiniz.


Açık Öğretim e-Öğrenme Portalı Hizmetleri
e-Alıştırma; Konu anlatımı, deneme sınavı, test soruları ve çözümlerini içerir.
e-Kitap; AÖF kitaplarını buradan indirebilir ve çalışabilirsiniz.
e-Televizyon; Konu ve ünitelerin video olarak anlatıldığı bir hizmettir.
e-Sınav; Sınav hazırlığı için kendinizi test etmenizi sağlayan sorular vardır.
e-Danışmanlık; Dersler ile ilgili çözemediğiniz konuları buradan öğrenebilirsiniz.
e-Sesli Kitap; Ders ünitelerinin ses dosyası (mp3) olarak sunulduğu bir ortamdır.
e-Destek; Oturum açma, şifre problemi gibi sorunları yetkililere iletmenizi sağlar.

AÖF e-Öğrenme çıkmış sorular

AÖF ara sınav, final ve bütünleme çıkmış sorularını buradan indirebilirsiniz. Soruları giriş yaptıktan sonra "Fakülte Listesi" seçeneğinin altında ki "sınav soruları" linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca cevap anahtarı ve kitapçık kodlarına buradan bakabilirsiniz. Son yılların soruları soru kitapçığı halinde geçmiş yıl soruları ise ders olarak sunulmuştur.

AÖF e-Öğrenme portalı neden açılmıyor

Sisteme bazen yoğunluk sebebiyle giriş yapılmıyor ama bu durum yoğunluk azalınca site açılıyor bu yüzden sisteme giriş yapmayı tekrar deneyin.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License