AÖF 2012 Final Soruları ve Cevapları

2-3 Haziran Açık Öğretim 2012 Final Soruları ve Cevap Anahtarı Açıklandı

2012 final soruları ve cevap anahtarı açıklandı. AÖF e-öğrenme sayfasından 2012 yıl sonu sorularını görüntüleyebilir ve cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Sınav sonuçları açıklanıncaya kadar kendi notunuzu hesaplayabilirsiniz.

Çıkmış final soruları içeriğine 2012 yılı sorularını daha sonra ilave edeceğiz. İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Maliye, Adalet gibi bölümlerin soruları sonra link halinde paylaşılacaktır.

Şuan için tek yapmanız gereken sınavda cevapladığınız şıkları tahmin ederek doğru cevapları bulmanız ve puanınızı hesaplamanızdır. Not hesaplamasını nasıl yapılıyor bilmiyorsanız AÖF puan hesaplama sayfasından notunuzu nasıl hesaplayacağınızı öğrenebilirsiniz.


TC kimlik numaranız ile giriş yapın sırasıyla sınav soruları, 2011-2012 ve son olarak yıl sonu sınav türü ile soru ve cevaplara ulaşabilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License