Adana Seyhan AÖF Bürosu Telefon Numarası Adresi

AÖF Adana Seyhan Büro Telefon Numarası ve Adresi

AÖF Adana Seyhan bürosu telefon numarası, adresi, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları (cumartesi - pazar) açık mı? hakkında iletişim bilgileri bu konudan ulaşabilirsiniz. AÖF Bürosu Adana Telefon Numarası

Açıköğretim büroları ile kayıt işlemleri, diploma, öğrenci belgesi, öğrenci kimliği, AÖF ders kitapları gibi birçok hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon numaraları iki tane olup bulunduğunuz ildeki AÖF bürosunu 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. Telefon meşgul çalabilir veya telefonu açan olmazsa aşağıdaki numaradanda büroyu arayabilirsiniz.

Büro: Adana - Seyhan
Adres: Reşatbey Mh. 62010 Sk. No:16 Harun Demir Apt. Zemin Kat
Telefon: 0322 444 10 26

Adana Toros AÖF Büro Telefon Numarası ve Adresi
AÖF Adana Bürosu Nerede - Kroki Harita

Açıköğretim Bürolarının Çalışma Saatleri

AÖF Büroları sabah 08:00'de açılıyor, akşam 17:00'de kapanıyor.

AÖF Büroları Hafta Sonları Açık mı?

Sadece sınav günleri son anda ihtiyaç duyulan belge, öğrenci kimliği, sınav giriş belgesi gibi ihtiyaçlar için bürolar cumartesi ve pazar günü yapılan sınavlarda açıktırlar.

Bir önceki konumunuzda Adana Açık Öğretim Bürosu Adana Toros AÖF Büro Telefon Numarası ve Adresi hakkında bilgi vermiştik.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License