AÖF İnternet Kayıt Başvuru Tarihleri 2012-2013

AÖF internetten kayıt nasıl olur, yeni kayıt başvuru tarihi 2012, 2013

Açık öğretim fakültesi AÖF 2012 - 2013 internet başvuru ve kayıt tarihleri tablodaki gibidir. İnternet başvuru zamanı ilk tarihten itibaren gece yarısı ile başlar ve 3 hafta boyunca kayıt işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu yüzden bu süreyi iyi değerlendirin ve kayıt işlemlerinizi biran önce bitirin.

ÖSYM yeni kayıt, yatay geçiş, ek yerleştirme, ikinci üniversite, dikey geçiş, lisans tamamlama, açıköğretim işletme, iktisat, adalet, kamu yönetimi, maliye gibi kayıt tarihleri aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

AÖF internet yeni kayıt işlemleri nasıl yapılır diye sorarsanız işlemler çok basit sadece bilgilerinizi ekrana doldurarak ilgili internet kayıt başvuru formunun bir çıktısı alacaksınız. AÖF internetten kayıt başvurusu hakkında açıklamalı anlatımı en kısa sürece yaparak konuya ilave edeceğim.

İnternet başvuru sitesi

Bu tablodan yeni kayıt güz dönemi, çoklu kayıt güz dönemi, kayıt yenileme güz dönemi, kayıt yenileme bahar dönemi ve yaz dönemi ile ilgili kayıt tarihleri verilmiştir.
2012 2013 aöf kayıt tarihleri
ÖSYM yeni kayıt ve ek yerleştirme internet başvuru ve kayıt tarihleri, ÖSYM sonunda üniversitelere yerleştirilenlerin açıklandığı tarihe göre değişebilir.

Bir önceki konuda Açık Öğretim AÖF Kayıt Tarihleri 2012-2013 hakkında bilgi vermiştik bu konuyu da okuyabilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License