AÖF İnternet Başvuru Kayıt Nasıl Yapılır

Açıköğretim internet başvurusu kaydı, belgesi, formu ve kılavuzu

AÖF internet başvuru ÖSYS yeni kayıt, ek yerleştirme, dikey geçiş, yatay geçiş, lisans tamamlama, açıköğretim işletme, açıköğretim iktisat için kayıt başvurusu aşağıdaki adresten internet üzerinden yapılmaktadır. AÖF kayıt

İnternet başvuru sitesi

Başvuru sitesine tıkladığınızda "başvuru-giriş" sayfasına giriniz. Karşınıza çıkan sayfada gerekli bilgileri doldurun ve ileri demeden bilgilerinizi kontrol edin.

Bilgilerinizi girdikten sonra öğrenci bilgi formu, fotoğraflı imzalı form ve başvuru kayıt bilgilerinden oluşan PDF dosyasını yazıcıdan çıktısı alın.

İnternet başvuru belgesi ve başvuru kayıt bilgilerinde hatalı bilgi var ise 30 dakika geçtikten sonra yeni bir başvuru yapabilirsiniz.

Çıktıları aldıktan sonra aöf kayıt için istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlayın ve AÖF bürosuna başvurarak kayıt işleminizi tamamlayın.

Bilgi: Kayıt işlemlerinizi kılavuza bakarak yapabilirsiniz, her yıl Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlanan AÖF kılavuzlar sayfasından ulaşabilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License