AÖF Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır

Açık Öğretim Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır

AÖF kayıt yenileme yeni eğitim yılı tarihleri için belirlenen günler arasında gerçekleşir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinde kayıtlı öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır konusun hakkında ayrıntılı bilgileri bu konumuzda bulabilirsiniz. AÖF kayıt yenileme 2012-2013

 • Harcı yatırdım kayıt yenile işleminin gerçekleştiğini nasıl anlayabilirim?

 • Bunun için kayıt yenileme kontrolü yani sorgulama sayfası var aşağıdaki linkten bunu öğrenebilirsiniz.

  Kayıt yenileme kontrolü: http://aofburo.anadolu.edu.tr/newrec.htm

  Bankaya kayıt yenileme bedelini yatırdıktan sonraki 2 iş günü içerisinde kaydınız otomatik olarak yenilenecektir.

 • Kayıt yenileme harcını nereden yatırabilirim?

 • Kayıt yenileyecek öğrenciler, Öğretim Gideri ve Öğrenci Katkı Payı 1. taksitlerini (veya tamamını) belirlenen tarihler arasında Vakıfbank şubesinden, Vakıfbank İnternet şubesinden ve Vakıfbank ATM merkezlerinden ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. 2.taksit tarihi geldiğinden yine bankadan 2.taksidinizi ödeyebilirsiniz. Ödeme dekontunu her durumuna karşı saklayınız.

  Anadolu Üniversite AÖF harc ödemeleri sadece Vakıfbank'tan gerçekleşiyor.

 • Kayıt yenileme tarihinden sonra harç yatırabilir miyim?

 • Belirtilen tarihlerde ödemelerini yapmayan öğrencilerin KAYITLARI YENİLENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazlar.

  Kısacası sadece bankadan harcı ödeyerek kayıt yenileme işlemini yapabilirsiniz. İnternet'ten veya AÖF bürosundan herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
  Share
   
  Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
  Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
  Creative Commons License