AÖF Stratejik Yönetim Çıkmış Bütünleme Soruları ve Cevapları

Stratejik Yönetim Bütünleme Soruları ve Cevapları

Stratejik yönetim açıköğretim 4.sınıf dersidir. Stratejik yönetim çıkmış bütünleme soruları ile bu kolay dersi rahatlıkla verebilirsiniz. Öncelikle bütünleme sınavı için ne yapmanız gerektiği hakkında bahsetmek gerekirse tanım ağırlık sorular sorulduğu için konuları birkaç kez tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

AÖF stratejik yönetim çıkmış sorularını güncel olarak sayfamızdan indirebilirsiniz. 4.sınıf işletme linkinden ulaşabilirsiniz. Cevap anahtarı için stratejik yönetim ders kodu 4201'dir.


Sadece bütünleme soruları ile sınava hazırlanmayın final sorularına da kesinlikle göz atın. Sözel bir ders olduğu için hep tanım soruları çıkmaktadır. Sizi sınavda zorlayacak zor soru tipleri ile karşılaşmazsınız. Tabi her duruma karşı ünitelere göz atmayı unutmayın eksik bulduğunuz konuları tekrarlamayı ihmal etmeyin.

Stratejik yönetim ders notları sayfamızda vardır yardımcı kaynak olarak çalışabilirsiniz. Arasınav, final, bütünleme sınavları için size yararlı olacaktır.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License