İstanbul Avcılar AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

AÖF İstanbul Avcılar Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

Açık Öğretim İstanbul avcılar aöf bürosu telefon numarası, adresi, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları açık mı? hakkında iletişim bilgileri bu konudan ulaşabilirsiniz. AÖF Bürosu Avcılar Telefon Numarası

AÖF Büroları sayesinden kayıt işlemleri, diploma, öğrenci belgesi, öğrenci kimliği, AÖF ders kitapları gibi birçok hizmeti buradan alabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosunu 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. 444 10 26 nolu telefonu İstanbul ve Eskişehir’den arayan öğrenciler Açıköğretim Öğrenci Bilgilendirme Merkezi (Eskişehir) ile görüşeceklerdir.

Büro: İstanbul - Avcılar
Adres: Üniversite Mahallesi Komiser Sokak No:7 34320 Avcılar
Telefon: 444 10 26

İstanbul Avcılar AÖF Büro Telefon Numarası ve Adresi
AÖF Avcılar Bürosu Nerede - Kroki Harita

AÖF Büroları Çalışma Saatleri

AÖF Büroları sabah 08:00'de açılıyor, akşam 17:00'de kapanıyor.

AÖF Büroları Hafta Sonları Açık mı?

Sadece sınav günleri son anda ihtiyaç duyulan belge, öğrenci kimliği, sınav giriş belgesi gibi ihtiyaçlar için bürolar cumartesi ve pazar günü yapılan sınavlarda açıktırlar.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License