AÖF Ders Kitapları Ne Zaman Dağıtılacak 2013

Açıköğretim Ders Kitapları Dağıtımı Ne Zaman ve Nereden Yapılacak 2013

AÖF ders kitapları AÖF büroları tarafından verilecektir. Ne zaman dağıtılmaya başlanacak? 11 Ocak 2013 Cuma günü kayıt işlemlerinizi yaptığınız AÖF bürosundan kitaplarınızı alabilirsiniz. Uzaktan eğitim gören öğrencilerin ders kitapları ise PDF olarak ogrenci.anadolu.edu.tr sayfasında yayınlanacaktır.

açıköğretim kitapları 2013

Bilgi Yönetimi ve Coğrafi Bilgi Sistemleri önlisans programlarının Anadolu Üniversitesi basımı olmayan kitapları öğrencilerin adreslerine kargo ile gönderilecektir.

Büronuzdan aldığınız veya adresinize gönderilen ders kitaplarının dönem, bölüm/program veya sorumlu olduğunuz derslere ait olup olmadığını kontrol ediniz. Aldığınız kitaplar derslerinize ait değilse, eksiklik varsa AÖF büronuza başvurarak değiştirebilirsiniz.

AÖF kitapları her ne kadar yardımcı kitaplar kadar ilgi görmese de ders çalışma kaynağı olarak öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılır.

 • AÖF ders kitapları kalkıyor

 • Bundan sonra aöf ders kitapları kalkıyor artık PDF ortamından indirilecek. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, 'AÖF öğrencilerinin ders kitapları elektronik ortama aktarılacak' dedi.

  AÖF ile diğer uzaktan eğitim sistemi kapsamındaki iktisat ve işletme fakültelerinde ders kitaplarının elektronik ortama alınacağı açıklandı. Bu uygulamanın önümüzdeki yıl gerçekleşmesi bekleniyor.
  Share
   
  Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
  Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
  Creative Commons License