Açık Öğretim Sınav Soruları AÖF Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açık öğretim fakültesi sınav soruları en değerli ders çalışma kaynaklarından biridir. Çıkmış açık öğretim soruları sayfamızda bulunmaktadır. Aöf sınav soruları indirme sayfasından ara sınav (vize), final ve bütünleme soruları ve cevaplarını bulabilirsiniz. Aöf soru ve cevaplar ile birlikte deneme sınavlarını da çözebilirsiniz. Dilerseniz ders kitaplarını indirebilir ve oradaki çözümlü sorular ile derslerinize çalışabilirsiniz.

açıköğretim çıkmış sorular
Açık öğretim soru ve cevapları artık kredili sistem formatında paylaşılacaktır. 2013 kredili sistem sınav soruları ve cevapları güz ve bahar dönemi sınavlarından sonra sayfamızda paylaşılacaktır. Bu yüzden 2013 kredili sistem soruları açısından sıkıntılı geçecektir çünkü çıkmış sınav soruları ne yazık ki yoktur.

Çıkmış aöf soruları indirme linkleri ile soruları bilgisayarına kaydedebilir dilerseniz soruları yazdırabilirsiniz. Soru çözümleri ve aöf soru bankası kitapları çıkmış sorulara benzer onlardan yararlanabilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License