Açıköğretim AÖF Ders Ekle-Sil Hakkında Duyuru

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri ve Ders Ekle-Sil Duyurusu - 6 Kasım 2012

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileten öğrencilere ders ekle-sil tarihleri hakkında bir duyuru yayınladı. Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2012-2013 öğretim yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim – 16 Kasım 2012 tarihleri arasında yapılmaktadır. Kayıt yeniletecek öğrencilerimiz ders ekle-sil işlemi yaparak kayıt yenileme bedelini bankaya ödemektedirler.

Bazı bölüm ve programlarda ders intibakları ve muaf derslerin yenilenmesi nedeni ile öğrenciler tarafından yapılan ders ekle-sil işlemi farklılaşmıştır. Bu öğrencilerimizin eklediği ya da sildiği dersler yeniden atanacaktır.

AÖF Kayıt yenileten tüm öğrencilerimiz 14-15-16 Kasım 2012 tarihlerinde ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden sorumlu olduğu dersleri kontrol etmelidir. Öğrenciler eklemek istedikleri ders bulunması halinde ders ekle işlemini yaparak, bu derslerin kitaplarını 19 Kasım 2012 tarihinden itibaren alabilirler.

Açık Öğrefim Fakültesi İletişim

- Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
- http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
- aofbilgi@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

Diğer konumuz olan AÖF ders ekle-sil başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License