AÖF Adalet 1.Sınıf Çıkmış Sorular ve Cevapları Kredili Sistem

AÖF Adalet 1.Sınıf Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları İndir 2012 2013

Aöf adalet soruları Açıköğretim adalet 1.sınıf çıkmış sorular ve cevapları kredili sistem 2012. Adalet ön lisans programı 1.sınıf 1.yarıyıl ve 2.yarıyıl sınav soruları ve cevap anahtarı paylaşımına ulaşabilirsiniz. Aöf adalet çıkmış sorular ve cevapları ile sınavlara hazırlıkta yardımcı ders kaynağı olarak yararlanabilirsiniz.

aöf sınav merkezi

Açıköğretim bölümü adalet 1.sınıf çıkmış sorular paylaşımlarını güz dönemi ve bahar dönemi olarak indirebilirsiniz. Her sınav dosyasında ara ve dönem sonu soruları mevcuttur. Cevap anahtarından cevapları kontrol etmeniz için ders kodlarına bakınız. Ders listesi de indireceğiniz dosyanın içindedir. Aöf adalet soruları 2012 yılı itibariyle sitemizdedir.

 • AÖF Kredili Sistem Çıkmış Sorular

 • PDF formatında hazırlanmış olan Aöf adalet sınav soruları içeriğine
  Aöf kredili sistem çıkmış sınav soruları ve cevapları konusundan ulaşabilirsiniz.

  AÖF Adalet 1.Sınıf Dersleri Nelerdir?

  1.dönem dersleri Türk Anayasa Hukuku, Adalet Meslek Etiği, Halkla İlişkiler, Hukukun Temel Kavramları, İdare Hukukuna Giriş, Medeni Hukuk 1, Temel Bilgi Teknolojileri 1 ve İngilizce 1 derslerinden sınava gireceksiniz.

  2.dönem dersleri İdari Yargı, Hukuk Dili ve Adli Yazışmalar, İnfaz Hukuku, İnsan Hakları Kamu Özgürlükleri, Kalem Mevzuatı, Medeni Hukuk 2, Temel Bilgi Teknolojileri 2, İngilizce 2 derslerinden sınava gireceksiniz.
  Share
   
  Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
  Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
  Creative Commons License