AÖF Adalet 1.Sınıf Güz Dönem Sonu Sınavı Soruları ve Cevapları

Adalet 1.Sınıf 2.Yarıyıl Çıkmış Sınav Soruları ve Cevapları Kredili Sistem

AÖF adalet 1.sınıf çıkmış sorular ve cevapları. 2012 yılı Açıköğretim Fakültesi kredili sistem AÖF güz dönemi dönem sonu sınavı soruları adalet 2.yarıyıl 1.oturum cumartesi ve 2.oturum pazar cevap anahtarı içeriğine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aöf adalet güz dönemi soruları kredili sistem için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

Güz dönemi dönem sonu soru kitapçığındaki dersler - Cumartesi
Hukukun Temel Kavramları
Medeni Hukuk 1
Halkla İlişkiler ve İletişim
Teme Bilgi Teknolojileri 1

Güz dönemi dönem sonu soru kitapçığındaki dersler - Pazar
Türk Anayasa Hukuku
Adalet Meslek Etiği
İdare Hukukuna Giriş
İngilizce 1


Sınav kitapçığı kodu 1174 Cumartesi, 2174 Pazar ve her ders için toplam 30 soru sorulmaktadır. Cevapları kontrol etmeniz için ders kodlarını bilmeniz gerekir. Açıköğretim adalet bölümü dersleri konusundan ders kodlarını öğrenebilirsiniz. AÖF adalet 1.sınıf 2.yarıyıl güz dönemi dönem sonu sınavında ders kitabında ki ünitelerin tamamından sorumlu olacaksınız. Dilerseniz adalet 1.sınıf dersleri yazımızda okuyabilirsiniz.

Bu konumuzda aöf adalet soruları hakkında bilgi verdik. Sınavda başarılar dileriz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License