eogrenme.anadolu.edu.tr Açıköğretim e-Öğrenme Portalı

AÖF Açıköğretim e-Öğrenme Portalı Giriş

AÖF e-öğrenme portal eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde öğrencilerine duyurular, kayıtlar, kılavuzlar, kayıt yenileme, ders listesi, açıköğretim fakülteleri ve akademik takvim hakkında birçok bilgi paylaşılmaktadır. Aöf portal sayesinde çoğu bilgiden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

http://eogrenme.anadolu.edu.tr AÖF e-kitapları buradan indirebilir ayrıca çıkmış sınav soruları içeriklerine ulaşabilirsiniz. Portal bazı nedenler dolayı açılmıyor. Bu daha çok sınav sonuçları açıklandığı tarihlerde karşımıza çıkıyor.

eogrenme.anadolu.edu.tr staj, sınav soruları, sınav giriş belgesi, kredili sınav sonuçları, çıkmış sınav soru ve cevapları, ara sınav, final sonuçları hakkında bilgileri takip edebilirsiniz.

 • e-Öğrenme Portalı Nedir?

 • Açıköğretim e-Öğrenme Portalı Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan eğitim yöntemiyle öğretim gören İşletme, İktisat ve Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için kendi kendilerine ders çalışma süreçlerini desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Portal da, her ders için farklı öğrenme ortamları tasarlanmıştır. Böylece farklı öğrenme stillerine sahip öğrencilerin kendilerine en uygun öğrenme ortamından yararlanmaları sağlanmıştır.

  yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde ise eski sisteme ait çıkmış sorular, ders kitapları, ders videoları paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.
  Share
   
  Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
  Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
  Creative Commons License