AÖF 2013 Adres Sınav Yeri Merkezi ve Büro Değişiklik Tarihleri

Aöf sınav yeri değişikliği yapma hakkında

Açıköğretim için aöf büro, adres, sınav merkezi değişikliği hakkında bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Sınav yerleri yani okul veya üniversite belirlendikten sonra sınav yeri değişikli yapılmamaktadır. Ara sınav ve final için adres yeri değişiklikleri ile bilgilendirme şu şekilde.

Güz ve Bahar Dönemleri ara sınavı ve dönem sonu sınavları için adres, büro ve sınav merkezinizi değiştirmek isterseniz aşağıda belirtilen tarihler arasında değişiklik işlemlerinizi https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinde T.C. Kimlik numaranız ve
şifreniz ile giriş yaparak veya AÖF bürolarına bizzat başvurarak yapabilirsiniz.

16 Kasım 2012 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler güz dönemi dönem sonu sınavı için geçerlidir.

06 Ocak 2013 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler bahar dönemi ara sınavı için geçerlidir.

22 Mart 2013 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavına ve dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklik gelecek dönemi kapsayacaktır.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License