AÖF Finansal Yönetim Çıkmış Ara Sınav Vize Soruları Cevapları

Aöf finansal yönetim çıkmış sorular. Açıköğretim işletme 3.sınıf finansal yönetim ara sınav soruları vize cevapları bu konumuzdan indirebilirsiniz. 2012 yılı vize ile birlikte son 8 yılın çıkmış soruları ara sınav için faydalı olacaktır. Finansal yönetim 1 kredili sistem soruları için de faydalanabilirsiniz.

Açıköğretim dönemlik kredili sistem güz ara sınav ve dönem sonu sınavlarında bu sorulara göz atabilirsiniz. 2013 finansal yönetim ara sınav soruları yayınlandıktan sonra aöf çıkmış sorular sayfasından paylaşılacaktır.

Finansal yönetim ders notları ve ünite özet konulara sitemizden ulaşabilirsiniz. Ara sınav ve final bütünleme için özel hazırlanmıştır. Derse ait formülleri iyi bilmelisiniz.

Dersi rahat geçmek için deneme sınavı soruları ve çözümlü testlere de bakınız. Video ders anlatımı ile tüm bilgilerinizi pekiştirin.

AÖF Finansal Yönetim Çıkmış Ara Sınav Vize Soruları
Soruları işletme 3.sınıf linkinden indirebilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License