AÖF Güz Dönemi Sınav Tarihleri 2013

Aöf güz dönemi sınav tarihleri 2013. Kredili sistem açıköğretim güz ara sınav tarihleri 5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günleri yapılacaktır. Sınava yaklaşık 20 gün kala öğrenci portalından aöf sınav giriş belgesi çıktısını alabilirsiniz. Unutmayın sınav giriş belgesi olmadan sınava giremezsiniz. Aöf güz dönem sonu (final) sınavı ise 09 - 10 Şubat 2013 tarihleri arasında olacaktır.

Sınavlar iki ayrı oturumda gerçekleşecektir. Sınav giriş belgesi ile size belirtilen sınav solanlarında ilgili derslerinizi vereceksiniz. Aöf güz dönemi sınav sonuçları ise yaklaşım 25 gün içinde açıklanabilir.

Ara Sınav ve Final Hangi Konulardan Sorumluyuz?

Kitaplardaki ünite sayısının yarısından ara sınav da, tamamından ise final yani dönem sonu sınavından sorumlu olacaksınız. Güz dönemi konuları ve üniteleri hakkında bilgiye bölümünüzün ders listesinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca AÖF Sınav Tarihleri konusundan diğer sınavları da öğrenebilirsiniz.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License