AÖF İşletme 4.Sınıf Ara Sınav Soruları Cevapları

AÖF işletme 4.sınıf ara sınav soruları. İşletme fakültesi bölümü Açıköğretim vize 4.sınıf işletme ara sınav çıkmış sorular cevapları paylaşımını bu konudan indirebilirsiniz. 2012 yılı olmak üzere son 8 yılın çıkış soruları ve cevap anahtarı bulunmaktadır. Aöf kredili sistem 4.sınıf işletme soruları için bu soru ve cevaplardan yararlanabilirsiniz. Güz dönemi Aöf 2013 ara sınav soruları işletme 4.sınıf sınavdan hemen sonra paylaşılacaktır.

4.Sınıf İşletme Çıkmış Ara Sınav Soruları ve Cevapları

Muhasebe Denetimi ve Mali Analiz, Uluslararası İşletmecilik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Türk Dili, Sermaye Piyasası ve Finansal Kurumlar, Stratejik Yönetim, Girişimcilik derslerini içerir.

Açıköğretim Ara Sınav Soruları İşletme 4.Sınıf

Çıkmış tüm ara sınav soruları için AÖF çıkmış ara sınav soruları bağlantısına tıklayınız. Son yılların soruları ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz. Bu konumuzda aöf işletme 4.sınıf ara sınav soruları hakkında sizlere bilgi verdik.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License