Açıköğretim İngilizce Öğretmenliği Öğrencilerinin Dikkakine

2012-2013 Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında Kayıtlı Olan Öğrencilerinin Dikkakine bir duyuru yayınladı.
Devamını oku...

Halkla İlişkiler ve İletişim Deneme Sınavı Soruları 1.Ünite

1.Ünite İletişim ve İletişim Sürecinde Halkla İlişkiler Test Çöz

Aöf halkla ilişkiler ve iletişim soruları olarak 1.ünite konusu olan iletişim sürecinde halkla ilişkiler soruları ve cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Bu testi güz dönemi ara sınav deneme soruları olarak değerlendirebilirsiniz. Sınav öncesi çıkmış sorular ve ders notlarına çalışınız.
Devamını oku...

AÖF Halkla İlişkiler ve İletişim Dersi Üniteleri

Açıköğretim Halkla İlişkiler ve İletişim Konuları ve Çıkmış Sınav Soruları

1.sınıf Aöf Adalet bölümü 1.yarıyıl dersi olan halkla ilişkiler ve iletişim konuları, üniteleri ve sınav sorularına konumuzdan ulaşabilirsiniz. Halkla İlişkiler dersi 4 kredidir ve 6 üniteden oluşmaktadır. Ders kodu İLT103U.
Devamını oku...

AÖF Adalet Meslek Etiği Dersi Üniteleri

Açıköğretim Adalet Meslek Etiği Konuları ve Çıkmış Sınav Soruları

Aöf Adalet bölümü 1.sınıf 1.yarıyıl dersi adalet meslek etiği üniteleri ve sınav sorularına konumuzdan ulaşabilirsiniz. Adalet meslek etiği dersi 4 kredidir ve 6 üniteden oluşmaktadır. Ders kodu ADL101U olan bu dersin amacı; meslek etiği kavram ve ilkelerini tanıtmak ve adalet personelinin sahip olması gereken etik tutumu açıklamaktır.
Devamını oku...

AÖF Sınava Girebilmek İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Açıköğretim sınavları için yanımızda olması gereken belgeler vardır. Aöf sınav giriş belgesi, öğrenci kimlik kartı veya belgesi ve fotoğraflı nüfus cüzdanı gereklidir. Bu belgelerden biri eksik olması durumunda sınava alınamazsınız.
Devamını oku...

AÖF Türk Vergi Sistemi 1. Ders Notları Video Konu Anlatım

AÖF Türk Vergi Sistemi ders notları video ile 1.ünite ders anlatım konusunda açık öğretim Türk vergi sistemi oluşturan temel kavramlar, gelir vergisi tanımı, ticari kazanç nedir. Gelir vergisinin konusunu oluşturan kazanç ve iratlar hakkında bilgileri bu ders videosunda bulabilirsiniz.
Devamını oku...

AÖF Finansal Yönetim Çıkmış Ara Sınav Vize Soruları Cevapları

Aöf finansal yönetim çıkmış sorular. Açıköğretim işletme 3.sınıf finansal yönetim ara sınav soruları vize cevapları bu konumuzdan indirebilirsiniz. 2012 yılı vize ile birlikte son 8 yılın çıkmış soruları ara sınav için faydalı olacaktır. Finansal yönetim 1 kredili sistem soruları için de faydalanabilirsiniz.
Devamını oku...

AÖF Türk Vergi Sistemi Çıkmış Ara Sınav Vize Soruları Cevapları

Aöf Türk vergi sistemi çıkmış sorular. Açıköğretim 3.sınıf Türk vergi sistemi ara sınav soruları ve cevaplarını konumuzdan indirebilirsiniz. 2012, 2011 dahi son 8 yılın çıkmış vize soruları ara sınav için size yardımcı kaynak olacaktır. Türk vergi sistemi kredili sistem soruları için de faydalanabilirsiniz.
Devamını oku...

AÖF İşletme 4.Sınıf Ara Sınav Soruları Cevapları

AÖF işletme 4.sınıf ara sınav soruları. İşletme fakültesi bölümü Açıköğretim vize 4.sınıf işletme ara sınav çıkmış sorular cevapları paylaşımını bu konudan indirebilirsiniz. 2012 yılı olmak üzere son 8 yılın çıkış soruları ve cevap anahtarı bulunmaktadır. Aöf kredili sistem 4.sınıf işletme soruları için bu soru ve cevaplardan yararlanabilirsiniz. Güz dönemi Aöf 2013 ara sınav soruları işletme 4.sınıf sınavdan hemen sonra paylaşılacaktır.
Devamını oku...

aofbilgi@anadolu.edu.tr Açıköğretim Fakültesi E-Posta Mail Adresi

Açıköğretim fakültesi, aöf mail adresi sayesinde üniversite ile iletişim kurabilir soru ve görüşlerinizi varsa sorunlarınızı yetkili kişilere aofbilgi@anadolu.edu.tr e-posta adresi ile gönderebilirsiniz. Aöf mail gönderme hizmeti aynı zamanda şikayet içinde kullanabilirsiniz.
Devamını oku...

Açıköğretim Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı Adres Değişikliği

2013 öğretim yılı Açıköğretim, iktisat, işletme fakülteleri güz dönemi, dönem sonu sınavı için adres değişikliği yapacak öğrencilere ilişkin duyuru yayınlanmıştır.
Devamını oku...

AÖF Genel İşletme Ara Sınav Deneme Soruları Testi 1

AÖF genel işletme ara sınav soruları deneme testi. Açıköğretim 1.sınıf genel işletme ara sınav deneme soruları ve cevapları testini çözebilirsiniz. Aöf sınav soruları kapsamında sizlere yardımcı olacak bir kaynaktır. Kredili sistem genel işletme soruları için yararlanabilirsiniz. Aöf çıkmış sorular benzeridir.
Devamını oku...

AÖF İşletme 3.Sınıf Ara Sınav Soruları Cevapları

AÖF işletme 3.sınıf ara sınav soruları. Bu bölümü okuyanlar Açık öğretim 3.sınıf işletme ara sınav çıkmış sorular ve cevapları paylaşımını konumuzdan indirebilirler. 2012 olmak üzere son 8 yılın soruları ve cevap anahtarı vardır. Kredili sistem 3.sınıf işletme soruları için bu soru ve cevaplardan yararlanabilirsiniz. Güz dönemi Aöf 2013 ara sınav soruları işletme 3.sınıf sınavdan hemen sonra paylaşılacaktır.
Devamını oku...

AÖF TRT Okul Dersleri Yayın Akışı ve Ders Saatleri

Anadolu Üniversitesi AÖF TRT Okul hizmeti dersleri kitaplar aracılığıyla verilen bilgileri desteklemeyi amaçlamaktadır. Televizyon programları ve internet üzerinden izlenebilen bu ders videoları profesyonel stüdyoların bulunduğu televizyon yapım merkezinde gerçekleştirilmektedir. AÖF TRT Okul yayın akışı ve açıköğretim ders saatleri bilgisini TRT Okul sitesinden öğrenebilirsiniz.
Devamını oku...

Tekirdağ AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi İletişim

Açık Öğretim Tekirdağ AÖF bürosu telefon numarası, adresi, iletişim, nasıl gidilir, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları açık mı? hakkında iletişim bilgileri bu konudan ulaşabilirsiniz. Aöf Tekirdağ telefon iletişim büro tel.
Devamını oku...

Denetime Giriş ve Denetim Standartları - 1.Ünite

Açıköğretim dersleri AÖF denetim ders notları kapsamında 1.ünite Denetime Giriş ve Denetim Standartları konusunu sizlerle paylaşacağız. Güz dönemi ara sınavı için bu ders notlarından yararlanabilirsiniz. Konu finansal tabloların denetimi ve türleri hakkındadır. Uygunluk ve faaliyet denetimi nedir, iç ve dış denetçi ile devlet denetçisinin ne demek olduğu genel kabul görmüş muhasebe standartları ve uluslararası boyutlarını ele almaktadır. Ayrıca sayfa sonundaki 1.ünite konularına ait deneme sınavını çözmeyi unutmayın.
Devamını oku...

2013 Kredili Sistem Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Açık Öğretim Fakültesi 5-6 Ocak 2013 tarihinde yapılacak AÖF kredili sistem güz dönemi ara sınav giriş yerleri açıklandı. Sınava gireceğiniz yerleri ve salon sıra bilgilerini https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinden öğrenebilirsiniz. Aöf sınav giriş belgesi çıktısı ile sınava gireceğinizi unutmayın.
Devamını oku...

AÖF 2013 Adres Sınav Yeri Merkezi ve Büro Değişiklik Tarihleri

Aöf sınav yeri değişikliği yapma hakkında

Açıköğretim için aöf büro, adres, sınav merkezi değişikliği hakkında bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Sınav yerleri yani okul veya üniversite belirlendikten sonra sınav yeri değişikli yapılmamaktadır. Ara sınav ve final için adres yeri değişiklikleri ile bilgilendirme şu şekilde.
Devamını oku...

AÖF Denetim Soruları ve Cevapları 1.Ünite

Denetim 1. Ünite Denetime Giriş ve Denetim Standartları Soruları 2013

AÖF denetim dersi deneme soruları 1.ünite konuları ile ilgilidir. Açıköğretim 4.sınıf denetim soruları ve cevapları size dersi daha iyi kavramanız açısından faydalı olacaktır. Denetime giriş ve denetim standartları ünitesinden hazırlanmış testlerini çözebilirsiniz. Aöf denetim çıkmış sorular, ders notları ve konu özetleri ile sınavlara daha iyi hazırlanabilirsiniz.
Devamını oku...

AÖF Güz Dönemi Sınav Tarihleri 2013

Aöf güz dönemi sınav tarihleri 2013. Kredili sistem açıköğretim güz ara sınav tarihleri 5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günleri yapılacaktır. Sınava yaklaşık 20 gün kala öğrenci portalından aöf sınav giriş belgesi çıktısını alabilirsiniz. Unutmayın sınav giriş belgesi olmadan sınava giremezsiniz. Aöf güz dönem sonu (final) sınavı ise 09 - 10 Şubat 2013 tarihleri arasında olacaktır.
Devamını oku...

AÖF Maliyet Muhasebesi Ders Notları

Açık öğretim İşletme Fakültesi aöf maliyet muhasebesi ders notları bu konumuzda. Açıköğretim maliyet muhasebesi çıkmış sınav soruları ve test deneme sınavları da dosya içeriğindedir. Aöf maliyet muhasebesi konu anlatımı için ders kitabı ve yardımcı kaynaklardan çalışabilirsiniz. Ders notları 2012 yılı konu ve ünitelerine uygundur. Maliyet muhasebesi kredili sistem için bu ders notları uygun değildir.
Devamını oku...

AÖF İlahiyat Bölümü 1.Sınıf Dersleri Kredili Sistem

Açık öğretim AÖF ilahiyat 1.sınıf dersleri neler olduğunu konumuzdan öğrenebilirsiniz. AÖF ilahiyat bölümü dersleri kredili sistem yarıyıl dönem halinde görebilirsiniz. Açıköğretim Birinci dönem; Arapça 1, İlk Dönem İslam Tarihi, İslam Ahlak Esasları, İslam İbadet Esasları, İslam İnanç Esasları, İslam Sanatları Tarihi, Temel Bilgi Teknolojileri 1 derslerini 1.yarıyıl dersleri olarak göreceksiniz ve sonrasında güz dönemi ara sınav ve dönem sonu sınavına gireceksiniz.
Devamını oku...

AÖF İlahiyat Önlisans Bölümü Açık Öğretim Fakültesi

Açık Öğretim Fakültesi AÖF İlahiyat Ön Lisans Bölümü Programı Hakkında

AÖF İlahiyat bölümü dersleri ve programı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Açıköğretim AÖF İlahiyat kayıt yenileme ve önlisans kayıt işlemleri nasıl yapıl yapılır bunları da konumuzdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca sınav tarihleri, çıkmış sorular ve sınav sonuçları bilgilerinide sizlere sunacağız.
Devamını oku...

AÖF Akademik Danışmanlık Dersleri 2012-2013 Marmara Üniveresitesi

Açık öğretim akademik danışmanlık dersleri güz dönemi programı 2012-2013 İstanbul Bahçelievler. AÖF Marmara Üniversitesi güz dönemi dersleri 17 Kasım Cumartesi günü başladı. Dersler 31 Ocak 2013 tarihine kadar devam edecek. Sizde Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinde aöf öğrencilerine verilen bu ders hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan dersler verilmektedir.
Devamını oku...

Reklamlar