AÖF 2013 Ara Sınav Soruları Güz Dönemi Çıkmış Sorular

Açıköğretim 2013 Güz Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Aöf ara sınav çıkmış sorular 2013 güz dönemi ara sınav soruları ve cevaplarını paylaşacağız. Açıköğretim bölümlerinin 1.2.3.4. sınıf ilgili yarıyıl ara sınav sorularını konumuzda bulabilirsiniz.

aöf 2013 ara sınav soruları
Açıköğretim Fakültesi kredili sistem soruları ilk sınav olan aöf güz dönemi ara sınav soruları 2013 içeriğini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. 5-6 Ocak 2013 ara sınav sorularını hızlı bir şekilde ekliyoruz. Sınav kitapçığı ders kodları ve cevap anahtarı dosya içindedir.

2013 güz dönemi ara sınav soruları indir
Listeden bölümünüzü bulun ve ücretsiz olarak indirin.

AÖF Bölümleri Güz Dönemi Ara Sınav Soruları 2013

İşletme bölümü, iktisat, maliye, kamu yetimi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler, konaklama işletmeciliği, ilahiyat, sosyal hizmetler, adalet, sosyoloji, felsefe, halkla ilişkiler ve tanıtım, Türk dili ve edebiyatı, hemşirelik, ebelik, sağlık memurluğu, ev idaresi, turizm ve otel işletmeciliği, bankacılık ve sigortacılık, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sağlık kurumları işletmeciliği, çağrı merkezi hizmetleri, dış ticaret, elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtımı, emlak yönetimi, fotoğrafçılık ve kameramanlık, İngilizce öğretmenliği, insan kaynakları yetimi, işletme yetimi, kültürel miras ve turizm, laborant ve veteriner sağlık, lojistik, marka iletişimi, medya ve iletişim, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe ve vergi uygulamaları, okulöncesi öğretmenliği, özel güvenlik ve koruma, perakende satış ve mağaza yöneticiliği, radyo ve televizyon programcılığı, spor yönetimi, tarım, tarih, turizm ve seyahat hizmetleri, yerel yönetimler.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License