AÖF Bahar Dönemi Sınav Yerleri 2013

Aöf bahar dönemi sınav yerleri 2013 açıklandı mı? sınav yerleri ne zaman açıklanacak. Açıköğretim 4-5 Mayıs 2013 bahar dönemi ara sınav yerleri sınava yaklaşık 20 gün kala açıklanacaktır. Bahar dönemi sınav değişikliği sınava kısa bir süre kala değiştirilmez.

aöf sınav yerleriBahar dönemi ara sınav 2013 sınav merkezleri aöf öğrenci otomasyonu giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgesinde üniversite veya okul, sınıf, sıra no bilgileri yer almaktadır. Çıktısını almayı unutmayın.

Sınav yeri uzak ise yetişmek için sınav sabahı erken çıkınız. Açıköğretim Fakültesi ikamet adreslerini dikkate almadan sınav yerlerini uzak yerlere verebiliyor ve bu öğrenciler açısından zor bir durum haline geliyor. Sınava yetişemedim geç kaldım trafik vardı sınavı kaçırdım mazeretleri üniversite dikkate almıyor.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License