AÖF Maliyet Yönetimi Ders Kitabı İndir

Aöf maliyet yönetimi dersi kitabı indir 2013 pdf aöf e kitap. Açıköğretim fakültesi 3 sınıf 6 dönem yarıyıl dersi bahar dönemi kitapları maliyet yönetimi pdf olarak indirebilirsiniz. Aöf ders kitapları indir pdf 2013.

Birinci ünitede konular, Maliyet Yönetimine Giriş başlığı altında ele alınmış ve maliyet yönetimine ilişkin genel bilgilere yer verilmiştir. İkinci ünite Maliyet Davranışları ve Tahmin Yöntemleri, üçüncü ünite Maliyet Hacim Kar Analizi, dördüncü ünite Maliyet Yönetim Aracı Olarak Bütçeler, beşinci ünite Maliyetlerin Kontrolü ve Standart Maliyetler Yoluyla Sapma Analizi, altıncı ünite Yatırım Merkezlerinin Başarısını Ölçme ve Transfer Fiyatlaması, yedinci ünite Karar Alma Sürecinde Geçerli Maliyetlerin Kullanılması ve Fiyatlama Kararları başlıkları altında incelenerek, sekizinci ve son ünite de; maliyet yönetimine stratejik bakış açısıyla Stratejik Maliyet Yönetimi başlığı altında ele alınmış ve stratejik maliyet yönetimini bütünleyen yaklaşımlara yer verilmiştir.

AÖF Ders Kitabı PDF

Maliyet yönetimi kitabı indirmek için tıklayın.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License