Açıköğretim Bahar Dönemi Çıkmış Sorular

Bahar dönemi açıköğretim çıkmış sorular işletme, adalet, ilahiyat, iktisat, kamu yönetimi, maliye gibi birçok bölümün aöf soruları 2013 1.2.3.4. sınıf paylaşımları sitemizden duyurulacaktır.

Kredili sistem ile birlikte 2013 öncesi sorular eski konulara ait olduğu için pek fayda sağlamayacak. Çıkmış sorular aöf sınavlarında ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Bundan sonraki yıllarda yeni derslerin soru ve cevaplarını arşiv şeklinde toplayıp sizlere sunacağız.

Güz ve bahar dönemi ara sınav final soruları linklerine tıklayarak bilgisayarına yükleyebilir ve çıktı alabilirsiniz. Ayrıca aöf ders notları 2013 kredili sistem konu özetleri kaynak bulundukça sitemize eklemeye çalışacağız. Yeni sistem olduğu için açıköğretim de okutulan derslerin notlarını toplamak zor oluyor.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License