AÖF 2013 Bahar Dönemi Ara Sınav Çıkmış Sorular

Açıköğretim Ara Sınav Soruları ve Cevapları

Bahar dönemi çıkmış sınav soruları 2013 cevap anahtarı ve kitapçıklarını indirebilirsiniz. AÖF 1,2,3,4 sınıf bahar dönemi yarıyıl sorularına konumuzdan ulaşabileceksiniz. Tüm AÖF soruları kredili sistem olarak sitemizde mevcuttur.

Açıköğretim sınav soruları kapsamında 4-5 Mayıs 2013 bahar dönemi çıkmış ara sınav soru ve cevapları orijinal sınav kitapçığı olarak paylaşıyoruz. Hangi dersin sorusunu görmek istiyorsanız ilgili ders kodunu bularak indiriniz.

Öncelikle oturum kodlarından okuduğunuz bölüm ve sınıfın sınav kitapçık numarasını tespit ediniz ve aşağıdaki linkten soruları indiriniz.


Oturum Kodları için tıklayınız.
Cevap Anahtarı için tıklayınız.

Bahar Dönemi Ara Sınav Soruları 2013

İşletme bölümü, iktisat, maliye, kamu yetimi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, uluslararası ilişkiler, konaklama işletmeciliği, ilahiyat, sosyal hizmetler, adalet, sosyoloji, felsefe, halkla ilişkiler ve tanıtım, Türk dili ve edebiyatı, hemşirelik, ebelik, sağlık memurluğu, ev idaresi, turizm ve otel işletmeciliği, bankacılık ve sigortacılık, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sağlık kurumları işletmeciliği, çağrı merkezi hizmetleri, dış ticaret, elektrik enerjisi üretim iletim ve dağıtımı, emlak yönetimi, fotoğrafçılık ve kameramanlık, İngilizce öğretmenliği, insan kaynakları yetimi, işletme yetimi, kültürel miras ve turizm, laborant ve veteriner sağlık, lojistik, marka iletişimi, medya ve iletişim, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe ve vergi uygulamaları, okulöncesi öğretmenliği, özel güvenlik ve koruma, perakende satış ve mağaza yöneticiliği, radyo ve televizyon programcılığı, spor yönetimi, tarım, tarih, turizm ve seyahat hizmetleri, yerel yönetimler gibi tüm Açık Öğretim bölümlerinin sorularını ekledik.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License