Açıköğretim AÖF Harçları Ne Zaman Yatacak

Bu konumuzda 2013 2014 yılı açıköğretim harçları ne zaman yatırılacak, aöf harç ücretleri hangi bankaya ödenecek hakkında bilgi vermek istiyoruz. Harç ücretleri belirtilen kayıt tarihleri içinde Vakıf Bankasına yatırılması gerekiyor. Unutulmaması gereken bir konuda harç ücretini aöf ders ekle-sil işleminden sonra yatırmalısınız. Eğer önce parayı yatırır sonra ders ekle işlemi yaparsanız sistem bunu kabul etmiyor ve dersler otomatik seçiliyor.

aöf harç ücretleri 2014
Vakıf Bankası ile harç ücretleri ATM'den kartsız işlem menüsünden yapabilirsiniz. Veznelerde ödeme genelde yapılmıyor. Bunun dışında internet üzerinden Vakıf Bank hesabınız var ise online işlemler ekranından ücreti yatırabilirsiniz.

Ücreti yatırdıktan sonra dekontu saklayınız. İsterseniz kayıt için istenilen evraklarla dekontu da ekleyebilirsiniz. Aöf büroları parayı yatırıp yatırmadığınızı sistemden öğrenebiliyorlar.

Açıköğretim 2014 Harç Ücreti Ne Kadar
Güz dönemi 2014 yılı için bankaya yatacak AÖF Harç Ücretleri 2014 konusundan öğrenebilirsiniz. Bahar dönemi için kayıt yenileme tarihlerinde bu ücretler tekrar yatacaktır.
Share
 
Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
Creative Commons License