AÖF Çıkmış Sorular (Sipariş)

Merhaba Arkadaşlar,

AÖF çıkmış soruları kimileri bilgisayar ekranından kimileri de çıktılarını alarak çalışıyor. Tabiki de çıktısını alarak çalışmak daha sağlıklı soruların akılda kalması açısından daha faydalı oluyor. Ayrıca sorular sürekli elinizin altında oluyor evde, işyerinde hatta çoğu arkadaşımız gibi sınav salonuna girene kadar okul bahçesinde de çalışabilirsiniz.

Son 6 yılın çıkmış sınav sorularını Türkiye'nin her yerine ders başı ücreti olarak 2 TL olarak çıktısını alabilirsiniz. Sipariş bütün bölümler ve bütün sınavlar için geçerlidir.Siparişleri sanalpazar.com sitesi üzerinden alıyoruz. Sanal pazar sitesi ile güvenli bir şekilde alışverişi gerçekleştirebilir ve kredi kartınıza taksit seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.Siparişler anlaşmalı kargo firması olan Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Kargo ücreti sipariş yoğunluğuna göre az 3,25 TL en çok 5,90 TL tutarında olacaktır.
 • Çıkmış soru ücreti ne kadar

 • Örneğin
  İşletme 3.sınıfta okuyorsunuz toplamda 7 adet ders olduğu için;

  Türk Vergi Sistemi : 2TL
  Finansal Yönetim : 2TL
  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku : 2TL
  Maliyet Muhasebesi : 2TL
  Yönetim Bilgi Sistemi : 2TL
  Pazarlama Yönetimi : 2TL
  İngilizce : 2TL

  7x2TL : 14 TL sipariş tutarı oluyor. Tabi dileyen sadece gerek duyduğu derslerin siparişini verebilir.

  sipariş ver

 • Nasıl sipariş vereceğim

 • sanalpazar.com sipariş sayfası üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Örneğin yukarıda ki örnekte olduğu gibi tüm dersleri sipariş etmek istiyorsanız sipariş adeti olarak 7 tane seçininiz. 3 ders için sipariş geçmek istiyorsanız o zaman 3 adet seçiniz.

 • Neden son 6 yılın soruları

 • Soruları 2006 yılından itibaren sunuyoruz çünkü 2005 ve öncesi artık konu güncelliğini yitirdiği için sınavlarda bu yıllardan soru çıkma olasılığı çok düşüktür. Son yıllarda ki çalışmalarımıza dayanarak bu soruların faydasının olmayacağına inanıyoruz. Son 6 yılın soruları yeterli ve sağlam bir kaynak olacaktır.

 • Hangi bölümün soruları var

 • İstediğiniz her bölümün sorularını hazırlayabiliriz. Ayrıca İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Adalet Bölümü için özel cevap anahtarı sunuyoruz.

 • Çıkmış sorular ve paketleme

 • Çıkmış soruları zarar görmeyecek şekilde karton kutunun içinde gönderiyoruz. Aşağıdaki örnek bir sipariş resmidir.


 • Sipariş ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz

 • İletişim sayfadan mesaj bırakabilirsiniz. Size geri dönüş yapacağımız için sürekli kullandığınız mail adresinizi tercih edin.

  İsterseniz mail ve msn adresimizden iletişime geçebilirsiniz.
  E-posta & msn aofsinavmerkezi@hotmail.com
  Share
   
  Copyright © 2015. AÖF Sınav Merkezi - Açıköğretim Fakültesi.
  Bu sitede yer alan içerikler ders notları, konu özetleri ve çıkmış soruları kapsamaktadır. Bu içerikler www.aofsinavmerkezi.com tarafından hazırlanmaktadır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren ilgili yayınların yardımcı kitapları paylaşılmamaktadır.. Powered by Blogger.
  Creative Commons License